Loading...
Nasza Historia 2018-04-20T11:55:44+00:00

Nasza Historiahr

Firma Markez pojawiła się na szczecińskim rynku w 1991 roku, co oznacza, że mamy wielką przyjemność obsługiwać naszych Klientów już od 27 lat. Zaczynaliśmy od jednego sklepu, dziś – dzięki stałemu i konsekwentnemu rozwojowi – możemy pochwalić się pięcioma placówkami. Wszystkie znajdują się w popularnych centrach handlowych – trzy w CH Fala, dwie w CH Turzyn. Od ponad ćwierć wieku dokładamy starań, aby każdy Klient opuszczał nasze progi zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany.

Od początku działania naszą pasją była moda męska. Szczycimy się tym, że w salonach Markez każdy mężczyzna znajduje coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów, a nasz profesjonalny i wykwalifikowany personel stara się zrozumieć potrzeby każdego Klienta i w jak największym stopniu wspiera go w procesie dokonywania właściwych zakupów.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim garnitury na różne okazje. Doradzamy, jak ubierać się na spotkania biznesowe, w jaki sposób skompletować odpowiedni strój na konkretną okazję, oraz wspomagamy w doborze dodatków. Znakomicie czujemy się też w przestrzeni mody ślubnej i z przyjemnością wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu się do tej niezwykle ważnej uroczystości.

Chętnie proponujemy także strój na inne okazje i dlatego gwarantujemy szeroki wybór marynarek sportowych, spodni, koszul, obuwia skórzanego oraz akcesoriów takich jak muchy, krawaty czy eleganckie spinki. Przykładamy wielką wagę do jakości obsługi i dlatego mogą być Państwo przekonani, że pracownicy naszych salonów zatroszczą się o wszystkie najdrobniejsze szczegóły podczas zakupów.

Moda męska to pasja, a my chcemy się nią dzielić z każdym naszym Klientem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy coś perfekcyjnego i spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

Gdzie nas znajdziesz?hr

C.H. FALA

STOISKO NR 325

C.H. FALA

STOISKO NR 108

C.H. FALA

STOISKO NR 124

C.H. TURZYN

STOISKO NR 1J7

C.H. TURZYN

STOISKO NR 1E8

KONTAKT

Tel:

501 126 455

Mail:

info@markez.com.pl

Adres:

Wyzwolenia 44a, 71-500 Szczecin

Box 325